Podwójne T

Podwójne T

Kostka brukowa Podwójne T

W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych typów kostek brukowych. Różne kształty nadają produktom różne właściwości. Kostka brukowa Podwójne T sprawdzi się doskonale wszędzie tam gdzie siła połączeń pomiędzy poszczególnymi kostkami jest bardzo istotna. Kształt sprawia, że kostki zazębiają się tworząc jedną, bardzo solidną powierzchnię. Ma to duże znaczenie w przypadku podjazdów samochodowych czy powierzchni, na których występują pochyłości (także na skarpach).

Kostka Podwójne T używana jest także często na parkingach, placach przemysłowych, chodnikach i deptakach. Jest przystosowana do znacznych obciążeń. Bardzo dobrze radzi sobie z dużymi i ciężkimi pojazdami. Kwalifikujemy ją jako kostkę brukową przemysłową.

Kostka dostępna jest w wariantach z fazą i z mikrofazą.

Kostka przemysłowa do zadań specjalnych

Odpowiednio dobrana mieszanka używana w procesie produkcji kostki Podwójne T marki BRIX sprawia, że produkty są odporne na ścieranie. Jeżeli zależy Ci na tym, aby ułożona powierzchnia była bardzo odporna na duże obciążenia, kostka Podwójne T będzie idealnym wyborem.

Kolorystyka kostki brukowej Podwójne T

Produkowana przez nas kostka 2T dostępna jest w następujących kolorach: szary, czerwony, grafitowy, oliwkowy i brązowy. Jeżeli chcesz stworzyć ciekawą, indywidualną kompozycję albo oddzielić wizualnie od siebie różne przestrzenie, użyj kostki brukowej w odmiennych kolorach. Używana przez nas technologia, którą udoskonalamy od wielu lat sprawia, że przy odpowiedniej konserwacji pomimo upływu czasu kolory nie płowieją.

Profesjonalne doradztwo

Jeżeli zastanawiasz się jaką kostkę brukową wybrać już dziś skontaktuj się z naszym działem handlowym. Nasi specjaliści po poznaniu Twoich potrzeb, zaproponują Ci najlepsze w danym przypadku rozwiązania.

Gdzie kupić kostkę?

Produkowaną przez nas kostkę możesz nabyć w jednym z kilkudziesięciu punktów dystrybucji ulokowanych głównie na terenie województwa mazowieckiego. Nasze produkty najczęściej kupowane są przez nabywców z takich miejscowości jak: Glinojeck, Zakroczym, Pomiechówek, Pruszków, Brwinów, Piaseczno, Mława, Nasielsk, Pułtusk, Ciechanów, Warszawa, Legionowo, Ostrołęka, Nowy Dwór Mazowiecki, Nieporęt, Wieliszew, Łomianki, Wołomin, Zielonka, Marki, Przasnysz, Wyszków, Tłuszcz, Ożarów Mazowiecki, Sochaczew, Błonie, Radzymin, Płońsk.

punkty sprzedaży

Nazwa kostki Grubość[cm] Ilość warstw Waga [kg] Ilość na palecie [m2] Kolor Cena netto Cena brutto
Podwójne T
z fazą/mikrofazą
8 9 1760 9,81 szary 34,15 42,00
Podwójne T
z fazą/mikrofazą
8 9 1760 9,81 czerwony
grafit
oliwkowy
brąz
36,59 45,00

KOLORYSTYKA

BRĄZ

CZERWONY

GRAFIT

OLIWKA

SZARY

ŻÓŁTY

GALERIA PRODUKTU

MENU