Płyta chodnikowa produkcja sprzedaż

Płyta chodnikowa produkcja sprzedaż

Płyta chodnikowa produkcja i sprzedaż

Chodniki, ścieżki, podjazdy samochodowe i inne powierzchnie przeznaczone do ruchu pieszego to miejsca, w których wykorzystywana jest płyta chodnikowa. Za pomocą kostki chodnikowej efektywnie zorganizujesz przestrzeń wokół domu, basenu czy oczka wodnego. Jesteśmy producentem płyt chodnikowych BRIX. Nasze kostki chodnikowe znajdują zastosowanie w wielu dużych projektach budownictwa drogowego jak i na osiedlach mieszkaniowych, terenach firmowych, czy na prywatnych posesjach.

Dlaczego płyta chodnikowa cieszy się tak dużą popularnością?

Płyty chodnikowe BRIX cechują się bardzo dużą wytrzymałością i estetyką. Przez wiele lat zachowują swoje właściwości i świetny wygląd. Kostki chodnikowe sprawdzają się zarówno w klasycznych projektach jak i nowoczesnej architekturze.

Łatwa w układaniu płyta chodnikowa

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji płyt chodnikowych. Bazując na naszej wiedzy i praktyce produkujemy płyty chodnikowe, które są powtarzalne, zachowują swoje parametry i wymiary. Wszystkie produkty są stale kontrolowane przez nasze laboratorium.

Dbając o zachowanie odpowiednich wymiarów i kolorystyki, produkowane przez nas kostki chodnikowe są łatwe w układaniu a dzięki swojej symetryczności ułożone powierzchnie prezentują się niezwykle estetycznie. Ciekawym rozwiązaniem jest także kostka holenderska.

Wymiary i kolorystyka płyt chodnikowych

Kostki dostępne są w dwóch rozmiarach: o kształcie kwadratu: 40 cm na 40 cm i prostokąta: 40 cm na 20 cm. Szeroka gama kolorystyczna daje bardzo duże możliwości tworzenia różnych aranżacji. Sprawdź także naszą ofertę krawężników.

Gdzie kupić płyty chodnikowe?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem kostki chodnikowej albo chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do jednego z kilkudziesięciu sklepów i punktów dystrybucji znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego. Płyty chodnikowe BRIX możesz kupić w takich miejscowościach jak m.in. Nasielsk, Pułtusk, Ciechanów, Warszawa, Legionowo, Ostrołęka, Radzymin, Płońsk, Glinojeck, Zakroczym, Pomiechówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nieporęt, Wieliszew, Łomianki, Wołomin, Zielonka, Marki, Przasnysz, Wyszków, Tłuszcz, Ożarów Mazowiecki, Sochaczew, Błonie, Pruszków, Brwinów, Piaseczno, Mława.

punkty sprzedaży

Nazwa kostki Grubość[cm] Ilość warstw Waga [kg] Ilość na palecie [m2] Kolor Cena netto Cena brutto
Płyta chodnikowa
40×40

z fazą
8 9 1575 8,64
(54 szt.)
szary 6,50 8,00
Płyta chodnikowa
40×40

z fazą
8 9 1575 8,64
(54 szt.)
czerwony
grafit
oliwkowy
brąz
8,94 11,00
Płyta chodnikowa
40×20

z fazą
8 9 1575 8,64
(108 szt.)
szary 5,69 7,00
Płyta chodnikowa
40×20

z fazą
8 9 1575 8,64
(108 szt.)
czerwony
grafit
oliwkowy
brąz
7,32 9,00

KOLORYSTYKA

BRĄZ

CZERWONY

GRAFIT

OLIWKA

SZARY

ŻÓŁTY

GALERIA PRODUKTU