Płyta chodnikowa produkcja sprzedaż

Płyta chodnikowa produkcja sprzedaż

Płyta chodnikowa produkcja i sprzedaż

Chodniki, ścieżki, podjazdy samochodowe i inne powierzchnie przeznaczone do ruchu pieszego to miejsca, w których wykorzystywana jest płyta chodnikowa. Za pomocą kostki chodnikowej efektywnie zorganizujesz przestrzeń wokół domu, basenu czy oczka wodnego. Jesteśmy producentem płyt chodnikowych BRIX. Nasze kostki chodnikowe znajdują zastosowanie w wielu dużych projektach budownictwa drogowego jak i na osiedlach mieszkaniowych, terenach firmowych, czy na prywatnych posesjach.

Dlaczego płyta chodnikowa cieszy się tak dużą popularnością?

Płyty chodnikowe BRIX cechują się bardzo dużą wytrzymałością i estetyką. Przez wiele lat zachowują swoje właściwości i świetny wygląd. Kostki chodnikowe sprawdzają się zarówno w klasycznych projektach jak i nowoczesnej architekturze.

Łatwa w układaniu płyta chodnikowa

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji płyt chodnikowych. Bazując na naszej wiedzy i praktyce produkujemy płyty chodnikowe, które są powtarzalne, zachowują swoje parametry i wymiary. Wszystkie produkty są stale kontrolowane przez nasze laboratorium.

Dbając o zachowanie odpowiednich wymiarów i kolorystyki, produkowane przez nas kostki chodnikowe są łatwe w układaniu a dzięki swojej symetryczności ułożone powierzchnie prezentują się niezwykle estetycznie. Ciekawym rozwiązaniem jest także kostka holenderska.

Wymiary i kolorystyka płyt chodnikowych

Kostki dostępne są w dwóch rozmiarach: o kształcie kwadratu: 40 cm na 40 cm i prostokąta: 40 cm na 20 cm. Szeroka gama kolorystyczna daje bardzo duże możliwości tworzenia różnych aranżacji. Sprawdź także naszą ofertę krawężników.
Oferujemy produkty w następujących kolorach: brązowym, czerwonym, oliwkowym, grafitowym i klasycznym szarym. Stosując różne kolory możesz niemalże w dowolny sposób wizualnie kształtować daną powierzchnię. W przestrzeni miejskiej bardzo często układane są chodniki w kolorze szarym z niewielkimi akcentami w innych kolorach. W przestrzeniach przydomowych nasi klienci częściej decydują się na rozwiązania o bardziej zróżnicowanej kolorystyce.

Dobór odpowiednich barw pozwala tworzyć efektowne aranżacje, oddzielać od siebie wizualnie różne przestrzenie. Profesjonalni architekci i dekoratorzy bardzo często wykorzystują w swoich projektach produkty marki BRIX właśnie z uwagi na kolorystykę i świetną jakość.

Płyty swoim wyglądem bardzo zbliżają się do natury. Nawiązują do naturalnych kamieni i są tworzone z mieszanek bardzo dobrej jakości. Chodniki wykonane przy ich zastosowaniu prezentują się także nowocześnie.

Pielęgnacja chodników wykonanych z użyciem produktów BRIX

Bardzo dużą zaletą przemawiającą za wyborem naszych produktów jest ich świetna jakość zachowywana przez wiele długich lat. Płyty chodnikowe BRIX nie potrzebują specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych aby zachować swoje walory przez długi czas. Nasze wyroby są odporne na negatywne warunki atmosferyczne takie jak wysokie nasłonecznie, skrajne temperatury, woda, śnieg. Wyroby nie tracą znacznie swoich kolorów, dzięki czemu zachowują swoją estetykę.

Obsługa małych i dużych inwestycji

Nasze produkty wykorzystywane są zarówno w niewielkich projektach realizowanych przez klientów indywidualnych jak i bardzo dużych inwestycjach miejskich. Jako producent jesteśmy w stanie dostarczyć w stosunkowo krótkim czasie materiały zaspokajające potrzebny nawet największych polskich inwestorów.

Klienci indywidualni a także firmowi w przypadku niewielkich projektów inwestycyjnych nasze produkty mogą nabyć u naszych partnerów (w sklepach, hurtowniach i składach budowalnych). W przypadku dużych projektów zapraszamy serdecznie do kontaktu bezpośrednio z naszym działem handlowym.

Gdzie kupić płyty chodnikowe?

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem kostki chodnikowej albo chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do jednego z kilkudziesięciu sklepów i punktów dystrybucji znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego. Płyty chodnikowe BRIX możesz kupić w takich miejscowościach jak m.in. Nasielsk, Pułtusk, Ciechanów, Warszawa, Legionowo, Ostrołęka, Radzymin, Płońsk, Glinojeck, Zakroczym, Pomiechówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nieporęt, Wieliszew, Łomianki, Wołomin, Zielonka, Marki, Przasnysz, Wyszków, Tłuszcz, Ożarów Mazowiecki, Sochaczew, Błonie, Pruszków, Brwinów, Piaseczno, Mława.

punkty sprzedaży

Nazwa kostki Grubość[cm] Ilość warstw Waga [kg] Ilość na palecie [m2] Kolor Cena netto Cena brutto
Płyta chodnikowa
40×40

z fazą
8 9 1575 8,64
(54 szt.)
szary 6,50 8,00
Płyta chodnikowa
40×40

z fazą
8 9 1575 8,64
(54 szt.)
czerwony
grafit
oliwkowy
brąz
8,94 11,00
Płyta chodnikowa
40×20

z fazą
8 9 1575 8,64
(108 szt.)
szary 5,69 7,00
Płyta chodnikowa
40×20

z fazą
8 9 1575 8,64
(108 szt.)
czerwony
grafit
oliwkowy
brąz
7,32 9,00

KOLORYSTYKA

BRĄZ

CZERWONY

GRAFIT

OLIWKA

SZARY

ŻÓŁTY

GALERIA PRODUKTU

MENU