OPORNIK

OPORNIK

Opornik betonowy

Wszelkiego rodzaju powierzchnie ułożone z kostki brukowej takie jak np. ścieżki, drogi, podjazdy bardzo często wymagają odpowiedniego wykończenia. Opornik betonowy to produkt wykonany z betonu, który jest stosowany do umacniania krawędzi dróg asfaltowych i powierzchni utworzonej z kostki brukowej. Oporniki stosowane są także do oddzielania różnych powierzchni (np. dróg od chodników, trawników itd.). Oporniki wyznaczają również pole, na którym układana jest kostka brukowa.

Producent oporników

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą oporników marki BRIX. Nasze produkty możesz nabyć w jednym z kilkudziesięciu punktów ulokowanych głównie na terenie województwa mazowieckiego. Produkty możesz zakupić także bezpośrednio w naszym zakładzie produkcyjnym w Kosewie obok Nasielska.

Wysoka jakość i wytrzymałość

Nasze produkty cechują się wysoką jakością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne a także na uszkodzenia. Odpowiednio dobrana mieszanka wysokogatunkowych składników i autorski proces produkcyjny, sprawiają, że oporniki betonowe BRIX są bardzo wytrzymałe i służą przez wiele długich lat.

Oporniki betonowe z fazą

Produkujemy dwa rodzaje oporników – z fazą i bez niej. Wymiary oporników to 100 cm długości, 30 cm wysokości i 10 cm szerokości (dostępny jest także wariant 12 cm).

Jak układać oporniki?

Tak jak i w przypadku wszelkich innych prac brukarskich odpowiednie przygotowanie i wiedza jest niezbędna do tego aby montaż zakończył się sukcesem. Przed przystąpieniem do prac, zalecamy zapoznanie się z naszym poradnikiem: technologia układania, w którym opisujemy najważniejsze aspekty układania kostki brukowej.

Krawężnik, obrzeże czy opornik betonowy? Co wybrać?

Wybór odpowiedniego produktu do wykończenia powierzchni, zależy od wielu czynników. Decyzje podjęte na tym etapie, będą miały przełożenie na trwałość i jakość finalnej nawierzchni. Jeżeli masz wątpliwości co wybrać, skontaktuj się z naszym działem handlowym. Nasz specjalista doradzi ci, jaki produkt najlepiej zastosować w tym przypadku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno krawężniki, oporniki betonowe jak i obrzeża.

punkty sprzedaży

Nazwa kostki Grubość[cm] Ilość warstw Waga [kg] Ilość na palecie [m2] Kolor Cena netto Cena brutto
Opornik
10x30x100
10 4 1550 24 szary 19,51 24,00
Opornik z fazą
10x30x100
12 3 1370 18 szary 19,51 24,00

KOLORYSTYKA

BRĄZ

CZERWONY

GRAFIT

OLIWKA

SZARY

ŻÓŁTY

GALERIA PRODUKTU

MENU