Krawężnik – produkcja i sprzedaż

Krawężnik – produkcja i sprzedaż

Producent krawężników drogowych

Specjalizujmy się w produkcji krawężników i obrzeży. Produkty wykonane są z wysokogatunkowego betonu, o odpowiednio dobranej mieszance, dzięki czemu krawężnik jest trwały, elastyczny, odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Krawężniki BRIX doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużym natężeniem ruchu. Produkty dzięki swojej trwałości i solidności, dobrze wytrzymują wysokie obciążenia. Nasze wyroby są także często używane na prywatnych posesjach.

Krawężnik BRIX stosowany jest jako element wykończeniowy dróg asfaltowych, chodników, podjazdów, parkingów i innych powierzchni wykonanych z kostki brukowej czy betonu.

W nasze ofercie znajdziecie Państwo krawężniki:

Krawężnik lekki 12x20x100
Krawężnik drogowy 15x30x50
Krawężnik drogowy 15x30x100

Wybór odpowiedniego rozmiaru i typu krawężnika uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju i przeznaczenia nawierzchni oraz typu podłoża. Zapoznaj się także z naszą ofertą płyt chodnikowych.

Doskonała jakość krawężników

Aby sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów, produkowane przez nas krawężniki są stale udoskonalane. Nasi specjaliści dbają o najbardziej optymalny skład mieszanki betonowej i najlepsze parametry produkcji. Wszystkie wytwarzane przez nas krawężniki są poddawane kontroli jakości w naszym wysoko wyspecjalizowanym laboratorium.

Gdzie kupić krawężnik

Krawężniki BRIX możesz kupić w kilkudziesięciu sklepach i punktach dystrybucji ulokowanych na terenie województwa mazowieckiego. Nasze produkty najczęściej kupowane są przez nabywców z takich miejscowości jak: Nasielsk, Pułtusk, Ciechanów, Warszawa, Legionowo, Ostrołęka, Radzymin, Płońsk, Glinojeck, Zakroczym, Pomiechówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nieporęt, Wieliszew, Łomianki, Wołomin, Zielonka, Marki, Przasnysz, Wyszków, Tłuszcz, Ożarów Mazowiecki, Sochaczew, Błonie, Pruszków, Brwinów, Piaseczno, Mława.

punkty sprzedaży

Nazwa kostki Grubość[cm] Ilość warstw Waga [kg] Sztuki Kolor Cena netto Cena brutto
Krawężnik lekki
12x20x100
12 4 1300 24 szary 17,07 21,00
Krawężnik drogowy
15x30x50
15 3 1230 30 szary 12,20 15,00
Krawężnik drogowy
15x30x100
15 3 1550 15 szary 21,95 27,00

KOLORYSTYKA

BRĄZ

CZERWONY

GRAFIT

OLIWKA

SZARY

ŻÓŁTY

GALERIA PRODUKTU