Krawężnik – produkcja i sprzedaż

Krawężnik – produkcja i sprzedaż

Producent krawężników drogowych

Specjalizujmy się w produkcji krawężników i obrzeży. Produkty wykonane są z wysokogatunkowego betonu, o odpowiednio dobranej mieszance, dzięki czemu krawężnik jest trwały, elastyczny, odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Krawężniki BRIX doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z dużym natężeniem ruchu. Produkty dzięki swojej trwałości i solidności, dobrze wytrzymują wysokie obciążenia. Nasze wyroby są także często używane na prywatnych posesjach.

Krawężnik BRIX stosowany jest jako element wykończeniowy dróg asfaltowych, chodników, podjazdów, parkingów i innych powierzchni wykonanych z kostki brukowej czy betonu.

W nasze ofercie znajdziecie Państwo krawężnik:

lekki 12x20x100
drogowy 15x30x50
drogowy 15x30x100

Wybór odpowiedniego rozmiaru i typu produktów uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju i przeznaczenia nawierzchni oraz typu podłoża. Zapoznaj się także z naszą ofertą płyt chodnikowych.

Doskonała jakość krawężników

Aby sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów, produkowane przez nas krawężniki są stale udoskonalane. Nasi specjaliści dbają o najbardziej optymalny skład mieszanki betonowej i najlepsze parametry produkcji. Wszystkie wytwarzane przez nas produkty są poddawane kontroli jakości w naszym wysoko wyspecjalizowanym laboratorium.

Funkcje krawężników drogowych

Najbardziej oczywistą funkcją jest oddzielanie od siebie różnych powierzchni – drogi od chodnika i/lub trawnika. Są nimi wydzielane także place, parkingi, podjazdy itd. Krawężniki pełnią także bardzo ważną funkcję polegającą na umacnianiu drogi. Prawidłowo ułożone znacznie wzmacniają konstrukcję, szczególnie wykonaną z kostki brukowej czy płyt chodnikowych. Pełnią również funkcję estetyczną.

Odpowiednio wysokie krawężniki drogowe często wykorzystywane są także do tego aby świadomie uniemożliwić parkowanie pojazdów na chodnikach czy trawnikach. Wysokie krawężniki są również bardzo przydatne w przypadku zatoczek autobusowych, znacznie ułatwiając pasażerom wejście do autobusu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także niskie krawężniki, które doskonale radzą sobie z dużym ruchem samochodowym. Takie krawężniki stosuje się np. w zatoczkach parkingowych aby maksymalnie umożliwić autom wjazd z ulicy na miejsce parkingowe. Obniżane krawężniki stosowane są również np. na drogach rowerowych w miejscach, w których przecinają się z jezdnią. Są używane także przy chodnikach aby umożliwić łatwy przejazd wózkom dziecięcym.

Estetyka produktów BRIX

Produkowane przez nas krawężniki drogowe dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranej mieszanki prezentują się bardzo estetycznie. Ich górna powierzchnia jest gładka co nie tylko prezentuje się lepiej ale znacznie ułatwia konserwację.

Rodzaje krawężników BRIX

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa główne typy produktów – krawężnik drogowy lekki i ciężki. Lekki o wymiarach 12x20x100 sprawdzi się doskonale wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z lekkim ruchem drogowym w tym na podjazdach, parkingach czy oddzielając trawnik lub chodnik od jezdni. Krawężnik ciężki jest przystosowany do ruchu drogowego ciężkiego, obsługującego także pojazdy o masie powyżej 3,5 tony.

Produkujemy krawężniki w następujących wymiarach: 12/20/100, 15/30/100 oraz 20/30/100.

Profesjonalne doradztwo

Jeżeli zastanawiają się Państwo, który produkt wybrać, czy dany produkt sprawdzi się w danym projekcie, zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem handlowym.

Gdzie kupić krawężnik

Krawężniki BRIX możesz kupić w kilkudziesięciu sklepach i punktach dystrybucji ulokowanych na terenie województwa mazowieckiego. Nasze produkty najczęściej kupowane są przez nabywców z takich miejscowości jak: Nasielsk, Pułtusk, Ciechanów, Warszawa, Legionowo, Ostrołęka, Radzymin, Płońsk, Glinojeck, Zakroczym, Pomiechówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nieporęt, Wieliszew, Łomianki, Wołomin, Zielonka, Marki, Przasnysz, Wyszków, Tłuszcz, Ożarów Mazowiecki, Sochaczew, Błonie, Pruszków, Brwinów, Piaseczno, Mława.

punkty sprzedaży

Nazwa kostki Grubość[cm] Ilość warstw Waga [kg] Sztuki Kolor Cena netto Cena brutto
Krawężnik lekki
12x20x100
12 4 1300 24 szary 17,07 21,00
Krawężnik drogowy
15x30x50
15 3 1230 30 szary 12,20 15,00
Krawężnik drogowy
15x30x100
15 3 1550 15 szary 21,95 27,00

KOLORYSTYKA

BRĄZ

CZERWONY

GRAFIT

OLIWKA

SZARY

ŻÓŁTY

GALERIA PRODUKTU

MENU