INKA

INKA

Kostka brukowa Inka

Kostki brukowe posiadają różne kształty i wymiary. Inka to jeden z najbardziej charakterystycznych typów kostek brukowych. Jej kształt zbliżony do krzyża sprawia, że połączenia pomiędzy poszczególnymi elementami są niezwykle mocne. Kostka tworzy jedną zwartą powierzchnię.

Kostka brukowa Inka została zaprojektowana w ten sposób aby dobrze znosiła wysokie obciążenia. Jest to kostka brukowa typu przemysłowego wykorzystywana najczęściej na placach przemysłowych, terenach firmowych, halach magazynowych, placach manewrowych dla samochodów ciężarowych, parkingach itd.

Wymiary kostki brukowej Inka

Produkowana przez nas kostka brukowa INKA ma wymiary: 25 mm x 18 mm. Grubość kostki, która wynosi 8 mm sprawia, że materiał jest wysoce odporny na duże obciążenia spotykane w warunkach przemysłowych.

Bogata gama kolorystyczna

Kostka INKA produkowana jest w kolorach: szarym, czerwonym, grafitowym, oliwkowym, brązowym. Duża gama dostępnych kolorów znacznie ułatwia projektowanie przestrzeni i wizualne oddzielanie od siebie różnych powierzchni np. parkingów, linii naprowadzających, chodników, dróg itd.

Jaką kostkę brukową wybrać?

Jeżeli zastanawiasz się nad tym czy kostka brukowa Inka będzie najlepszym rozwiązaniem w Twoim projekcie, już dziś skontaktuj się z naszym działem handlowym. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą wszelkich informacji.

O nas

Firma Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk, która jest producentem wyrobów marki BRIX to całkowicie polska firma z wieloletnim doświadczeniem. Stale inwestujemy w park maszynowy i nowe technologie, nieustannie podnosząc jakość naszych produktów zachowując przy tym konkurencyjne ceny. Kupując nasze produkty stawiasz na jakość w korzystnej cenie. Nasz zakład produkcyjny mieści się w Kosewie koło Nasielska, 40 km od Warszawy. Więcej informacji o nas znajdziesz w zakładce O firmie.

Gdzie kupić kostkę brukową Inka?

Nasze produkty możesz nabyć w jednym z kilkudziesięciu punktów sprzedaży (w tym składów budowlanych, sklepów, zakładów produkcyjnych) znajdujących się przede wszystkim na terenie Mazowsza. Produkty możesz nabyć także bezpośrednio w naszym zakładzie produkcyjnym w Kosewie.

punkty sprzedaży

Nazwa kostki Grubość[cm] Ilość warstw Waga [kg] Ilość na palecie [m2] Kolor Cena netto Cena brutto
Inka
18×25 bez fazy
8 9 1465 8,01 szary 34,15 42,00
Inka
18×25 bez fazy
8 9 1465 8,01 czerwony
grafit
oliwkowy
brąz
36,59 45,00

KOLORYSTYKA

BRĄZ

CZERWONY

GRAFIT

OLIWKA

SZARY

ŻÓŁTY

GALERIA PRODUKTU

MENU