Gazon

Gazon

Dekoracja i funkcjonalność

Gazon jest zarówno elementem dekoracyjnym jak i funkcjonalnym. Gazon to duża donica wykonana z betonu. Jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, łatwa w utrzymaniu w czystości. Gazony idealnie nadają się do hodowli różnego rodzaju roślin – drzewek, krzewów czy kwiatów. Gazon jako element małej architektury wykorzystywany jest często zarówno w przestrzeniach publicznych jak i na prywatnych posesjach.

Gazony mogą pełnić wiele funkcji, na przykład:

  • ozdobne obrzeża ciągów komunikacyjnych, ulic, chodników, parków, ogrodów, schodów
  • mury ogrodzeniowe (także porośnięte roślinami)
  • porośnięte roślinnością ściany, które świetnie chronią przed hałasem
  • wzmocnienie skarpy
  • pojedyncze donice na rośliny
  • szeregi donic ułożonych jedna przy drugiej w różne wzory
  • inne elementy ogrodów i miejskich powierzchni takie jak piramidy, stoiki, kaskady wypełnione roślinnością

Dzięki swojej uniwersalności gazony BRIX mają ogromne możliwości kreatywnej aranżacji przestrzeni. Gazon 25x25x25 BRIX jest także idealnym uzupełnieniem wszelkich przestrzeni wykonanych z użyciem kostki brukowej.

Producent gazonów

Jesteśmy producentem gazonów BRIX. Nasze produkty dzięki zastosowaniu odpowiedniej mieszanki, są niezwykle trwałe i służą naszym Klientom przez wiele długich lat. Gazony posiadają odpowiedni profil i kształt (mają budowę modułową), dzięki czemu doskonale łączą się ze sobą tworząc jednolity, solidny ciąg. Pozwala to na tworzenie wszelkiego rodzaju, murków, ścian i innych szeregów złożonych z wielu gazonów.

Produkujemy gazony o wymiarach 25 cm na 25 cm na 25 cm. Produkty są dostępne w kolorach: szarym, czerwonym, grafitowym, brązowym. Gazon BRIX cechuje się także bardzo łatwym montażem i demontażem.

Gdzie kupić gazon?

Produkowane przez nas gazony możesz kupić w jednym z kilkudziesięciu punktów dystrybucji ulokowanych na terenie Mazowsza i okolic w takich miejscowościach jak: Nasielsk, Pułtusk, Pomiechówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Nieporęt, Wieliszew, Łomianki, Wołomin, Zielonka, Marki, Przasnysz, Wyszków, Tłuszcz, Ożarów Mazowiecki, Sochaczew, Błonie, Pruszków, Brwinów, Piaseczno, Mława, Ciechanów, Warszawa, Legionowo, Ostrołęka, Radzymin, Płońsk, Glinojeck, Zakroczym.

punkty sprzedaży

Nazwa kostki Grubość[cm] Ilość warstw Waga [kg] Ilość na palecie [m2] Kolor Cena netto Cena brutto
Gazon
25x25x25
25 4 850 32 szary 8,94 11,00
Gazon
25x25x25
25 4 850 32 czerwony grafit

brąz

11,38 14,00

KOLORYSTYKA

BRĄZ

CZERWONY

GRAFIT

OLIWKA

SZARY

ŻÓŁTY

GALERIA PRODUKTU