TRYLINKA

TRYLINKA

Jeżeli szukasz budulca, który będzie cechował się wyjątkową wytrzymałością – trylinka marki BRIX to rozwiązanie dla Ciebie. Są to wykonane ze specjalnej mieszanki betonowej bardzo solidne płyty w kształcie sześcianu.

Kostka ta sprawdza się doskonale na bardzo obciążonych i często uczęszczanych ciągach komunikacyjnych a także na placach przemysłowych.

Charakterystyczny sześcienny kształt sprawia, że połączenia pomiędzy poszczególnymi elementami są niezwykle mocne i trwałe. Nawierzchnia ułożona z tych płyt jest znacznie bardziej odporna (choćby na powstawanie kolein) niż ma to miejsce w przypadku standardowych rozwiązań.

Niezwykła wytrzymałość

Produkowana przez nas trylinka BRIX cechuje się bardzo dużą wytrzymałością. Lata doświadczeń pozwoliły nam na skonstruowanie produktu o ponadprzeciętnych parametrach.

Kostka brukowa BRIX od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów ze względu na wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne i zdolność do przenoszenia bardzo dużych obciążeń.

Do czego wykorzystywana jest trylinka?

Produkt posiada wiele zastosowań, najpopularniejsze to:

  • nawierzchnia parkingów
  • składowiska
  • drogi dojazdowe
  • drogi tymczasowe
  • ciągi piesze
  • parkingi
  • podjazdy
  • zabezpieczenie i utwardzenie pochyłych nasyp czy urwisk

Polski produkt

Produkt ten odegrał bardzo dużą rolę w rozwoju naszego kraju. Jej wynalazcą jest inż. Władysław Tryliński od nazwiska którego pochodzi nazwa tego produktu.

Jej wytrzymałość i uniwersalność sprawia, że z powodzeniem wykorzystywana jest także dziś. To materiał do zadań specjalnych. Trylinka BRIX to w 100% polski produkt.

Bardzo prosty montaż

Powtarzalne, jednakowe wymiary i sześcienny kształt sprawiają, że kostka BRIX jest niezwykle prosta w układaniu, a także w demontażu. Nawet niedoświadczony w jej układaniu Klient przy zachowaniu naszych podstawowych wytycznych nie powinien mieć problemu z prawidłowym montażem.

Kolorystyka trylinki BRIX

Kostka brukowa nie musi być nudna. Szeroka gama kolorystyczna produktów BRIX sprawia, że z łatwością dostosujesz estetykę nawierzchni do własnych wymagań. Zastosowanie różnych kolorów pozwala także tworzyć ciekawe aranżacje lub oddzielać od siebie wizualnie różne przestrzenie.

Nasze produkty dostępne są w kolorach: szarym, czerwonym, grafitowym, oliwkowym i brązowym.

Gdzie kupić trylinkę?

Nasze produkty możesz nabyć w jednym z kilkudziesięciu punktów sprzedaży ulokowanych głównie na terenie województwa mazowieckiego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

punkty sprzedaży

Nazwa kostki Grubość[cm] Ilość warstw Waga [kg] Ilość na palecie [m2] Kolor Cena netto Cena brutto
Trylinka
20×23 z fazą
6 12 1575 11,52 szary 33,33 41,00
Trylinka
20×23 z fazą
6 12 1575 11,52 czerwony
grafit
oliwkowy
brąz
35,77 44,00
Trylinka połówki
22×10 / 20×11,5 z fazą
6 12 1640 12,00 szary 33,33 41,00
Trylinka połówki
22×10 / 20×11,5 z fazą
6 12 1640 12,00 czerwony
grafit
oliwkowy
brąz
35,77 44,00

KOLORYSTYKA

BRĄZ

CZERWONY

GRAFIT

OLIWKA

SZARY

ŻÓŁTY

GALERIA PRODUKTU

MENU