BEGANIT DUŻY

BEGANIT DUŻY

Kostka brukowa Beganit Duży

Nie jest tajemnicą, że najciekawsze inspiracje pochodzą z natury. Tak też jest w przypadku kostki brukowej Beganit. Jej wygląd nawiązuje do wyglądu naturalnego kamienia. Jeżeli szukasz trwałego produktu, który posłuży ci przez wiele długich lat, a jednocześnie chcesz uzyskać jak najbardziej naturalny wygląd, kostka brukowa Beganit będzie idealnym wyborem.

Naturalny wygląd

Kostkę Beganit charakteryzuje bardzo ciekawy wygląd. Jej ziarnista struktura sprawia, że kostka przypomina naturalny kamień i prezentuje się różnie w odmiennym oświetleniu. W promieniach słońca kostka mieni się niczym prawdziwe skały. Jej charakterystyczną ziarnistość uzyskuje się poprzez zastosowanie na jej powierzchni naturalnych skał (przede wszystkim granitu). Beganit od wielu lat niezmiernie cieszy się wysokim zainteresowaniem wśród naszych Klientów.

Kostka brukowa łatwa w układaniu

Patrząc na tą kostkę Beganit, można odnieść wrażenie, że to produkt o bardzo nieregularnych wymiarach, który będzie trudny w ułożeniu. To jedynie złudzenie. W rzeczywistości, jako producent kostki brukowej przykładamy wielką wagę do każdego szczegółu w procesie produkcji. Dbamy o to aby każdy wyrób miał jednolity, powtarzalny wymiar. Dzięki temu nasze produkty dobrze do siebie pasują, są łatwe w układaniu. Kostki charakteryzuje niejednolita, nieco poszarpana krawędź. To zabieg celowy, który nadaje kostce jeszcze bardziej naturalnego wyglądu.

Zastosowanie

Kostka brukowa Beganit Duży marki BRIX jest używana do budowy m.in. chodników, ścieżek ogrodowych, placów i innych szlaków pieszych. Stosowana jest także bardzo często w przydomowych powierzchniach.

Różnorodna kolorystyka i wymiary

Kostka dostępna jest w czterech rozmiarach i sześciu kolorach: brązowym, czerwonym, grafitowym, oliwkowym, szarym i żółtym. Kostki BRIX dzięki swojemu kształtowi można układać w niemalże dowolny sposób. Oprócz klasycznych linii prostych, kostkę brukową doskonale układa się w różnego rodzaju okręgi, owale, łuki i inne krzywizny. Różne, dostępne w ofercie wymiary i szeroka paleta kolorystyczna pozwala tworzyć bardzo kreatywne aranżacje. Produkt doskonale komponuje się także z innymi rodzajami kostki brukowej.

Gdzie kupić kostkę Beganit?

Nasze produkty znajdziesz w kilkudziesięciu punktach ulokowanych na terenie głównie województwa mazowieckiego. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Nasielsku koło Warszawy.

punkty sprzedaży

Nazwa kostki Grubość[cm] Ilość warstw Waga [kg] Ilość na palecie [m2] Kolor Cena netto Cena brutto
Beganit duży
bez fazy
6 12 1800 13,20 szary 33,33 41,00
Beganit duży
bez fazy
6 12 1800 13,20 czerwony
grafit
oliwkowy
brąz
35,77 44,00
Beganit duży
bez fazy
8 9 1786 9,81 szary 36,59 45,00
Beganit duży
bez fazy
8 9 1786 9,81 czerwony
grafit
oliwkowy
brąz
39,02 48,00

KOLORYSTYKA

BRĄZ

CZERWONY

GRAFIT

OLIWKA

SZARY

ŻÓŁTY

GALERIA PRODUKTU

MENU