Dla wykonawców

Dla wykonawców korzystających z kostki brukowej

Wybór odpowiedniej kostki brukowej często przekłada się na renomę i zaufanie do wykonawcy. Jeżeli zajmujecie się Państwo brukarstwem czy budownictwem i szukacie trwałych, solidnych, wysokiej jakości produktów – BRIX będzie idealnym rozwiązaniem. Nasze kostki brukowe stosowane są we wszelkiego rodzaju projektach w tym np. osiedlach mieszkaniowych, domach, szkołach, ścieżkach rowerowych, prywatnych podwórkach, drogach wojewódzkich i krajowych, lotniskach, jednostkach wojskowych, przedszkolach itd.

Dlaczego warto wybrać kostkę brukową BRIX?

Technologia układania

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewodnikiem, w którym znajdziesz takie informacje jak na przykład: na co warto zwrócić uwagę przy wyborze kostki brukowej, w jaki sposób układać kostkę brukową, jak ją konserwować.

Technologia układania kostki brukowej

Gdzie kupić kostkę brukową BRIX?

Produkowaną przez nas kostkę brukową możesz kupić w jednym z kilkudziesięciu sklepów i składów budowlanych znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. Punkty dystrybucji kostki brukowej znajdują się w takich miejscowościach jak m.in. :

Augustówek, Ciechanów, Jednorożec, Koprki, Michałów-Reginów, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Ościsłowo, Otwock, Pułtusk, Pruszków, Różan, Sulejówek, Tłuszcz, Waliszew, Warszawa, Winnica, Wojtkowa Wieś, Zagórze.

W przypadku dużych projektów lub stałej współpracy zamówienie możesz złożyć także bezpośrednio u nas.

Lista punktów sprzedażySkontaktuj się z nami


MENU